REKLAMA
Znaleziono 4963 wyników
W Suwalskiej SSE zostaną zrealizowane dwie kolejne inwestycje polskich firm w ramach Polskiej Strefy Inwestycjiartykuł
Pokaż artykuł
W Suwalskiej SSE zostaną zrealizowane dwie kolejne inwestycje polskich firm w ramach Polskiej Strefy Inwestycji
Kolejne dwie inwestycje polskich firm zrealizowane zostaną w ramach Polskiej Strefy Inwestycji na terenie zarządzanym przez Suwalską Specjalną Strefę Ekonomiczną w województwie podlaskim.
Kolejna firma inwestuje w Bytomiu. Powstaną nowe miejsca pracyartykuł
Pokaż artykuł
Kolejna firma inwestuje w Bytomiu. Powstaną nowe miejsca pracy
Kolejna firma zdecydowała się na inwestycję w Bytomiu, w województwie śląskim,. Latem 2023 roku polska spółka AND zakupiła za 2,2 mln zł działkę przy ul. Hakuby o powierzchni 2,3 ha, na terenie podstrefy Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. W styczniu 2024 r. uzyskała pozwolenie na realizację inwestycji na tym terenie.
Co słychać na budowie wielkiej fabryki samochodów dostawczych Mercedes-Benz na Dolnym Śląsku?artykuł
Pokaż artykuł
Co słychać na budowie wielkiej fabryki samochodów dostawczych Mercedes-Benz na Dolnym Śląsku?
W Jaworze na Dolnym Śląsku rozpoczęła się kolejna faza budowy fabryki lekkich samochodów dostawczych Mercedes-Benz Vans, która powstanie na bazie istniejącego zakładu produkującego układy napędowe. W grudniu 2024 roku odbyła się ceremonia „wbicia łopaty”, a na początku maja 2025 zakończył się etap prac ziemnych. Rozbudowa istniejącego zakładu przebiega zgodnie z harmonogramem.
[Warszawa] Zrównoważone budownictwo w stolicyartykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Zrównoważone budownictwo w stolicy
Potrzeba rewitalizacji dotychczasowych standardów budownictwa na bardziej przyjazne środowisku posta...
Wrocław: Kolejna inwestycja koncernu WABCOartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Kolejna inwestycja koncernu WABCO
Koncern WABCO zdecydował się na kolejną inwestycję w stolicy Dolnego Śląska. Inwestor rozpoczął rozb...
Będą nowe miejsca pracy w Wałbrzychu. Kolejne inwestycje dwóch zagranicznych firmartykuł
Pokaż artykuł
Będą nowe miejsca pracy w Wałbrzychu. Kolejne inwestycje dwóch zagranicznych firm
JoysonQuin oraz Tristone – dwie najdłużej działające firmy w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomi...
[Wrocław] Hotel, osiedle i supermarket powstaną na terenie Hutmenuartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Hotel, osiedle i supermarket powstaną na terenie Hutmenu
Władze Hutmenu mają nadzieję, że już jesienią dostaną od magistratu decyzje, które pozwolą im na prz...
Koreańska firma LS EV rozbuduje fabrykę w Dzierżoniowieartykuł
Pokaż artykuł
Koreańska firma LS EV rozbuduje fabrykę w Dzierżoniowie
1 października br. Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "Invest-Park" (WSSE) sprzedała teren inwe...
Pod Środą Śląską za 343 mln złotych powstanie fabryka giganta z branży spożywczejartykuł
Pokaż artykuł
Pod Środą Śląską za 343 mln złotych powstanie fabryka giganta z branży spożywczej
Kolejna wielka inwestycja przemysłowa na Dolnym Śląsku. 2 sierpnia 2021 roku ma ruszyć budowa nowej...
Włoski koncern Zignago Vetro inwestuje w woj. mazowieckim [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Włoski koncern Zignago Vetro inwestuje w woj. mazowieckim [ZDJĘCIA]
Kolejna duża inwestycja zagraniczna w województwie mazowieckim. Powstaje nowoczesny magazyn o powierzchni ponad 32 tys. metrów kwadratowych wraz z częścią socjalno-techniczną oraz niezbędną infrastrukturą, w tym naziemnym zbiornikiem wody pożarowej i zbiornikiem na wodę deszczową. Obiekt z sortownią uzupełni istniejący zakład produkcyjny w Trąbkach (powiat garwoliński), w województwie mazowieckim.
ORLEN Południe zainwestuje prawie 630 mln zł w Kętrzynie. Wybuduje największą tłocznię rzepaku w Polsceartykuł
Pokaż artykuł
ORLEN Południe zainwestuje prawie 630 mln zł w Kętrzynie. Wybuduje największą tłocznię rzepaku w Polsce
Grupa ORLEN zrealizuje nową, wielką inwestycję w Polsce. Tym razem w północno-wschodniej części naszego kraju, w województwie warmińsko-mazurskim. ORLEN Południe S.A., spółka z Grupy ORLEN wybuduje w Kętrzynie największą w Polsce tłocznię rzepaku. Zakład będzie przerabiał 500 tysięcy ton rzepaku i wytwarzał rocznie 200 tysięcy ton oleju z przeznaczeniem na produkcję niskoemisyjnych biopaliw.
Pod Wrocławiem ruszyła pierwsza w Polsce komercyjna instalacja do produkcji zielonego wodoruartykuł
Pokaż artykuł
Pod Wrocławiem ruszyła pierwsza w Polsce komercyjna instalacja do produkcji zielonego wodoru
Pod Wrocławiem powstała pierwsza w Polsce komercyjna instalacja do produkcji zielonego wodoru. Inwestor, polska firma Promet-Plast, lider Energetycznego Klastra Oławskiego EKO, zbudował ją w Gaju Oławskim.
[Wrocław] Biurowiec dawnych zakładów Mamut, ul. Żmigrodzkainwestycja
Pokaż inwestycję
[Wrocław] Biurowiec dawnych zakładów Mamut, ul. Żmigrodzka
Wrocław, Psie Pole
[Warszawa] Budynek 44inwestycja
Pokaż inwestycję
[Warszawa] Budynek 44
Warszawa, Praga-Południe, Mińska 39
Światowy gigant automotive najpierw zwalniał w Polsce, a teraz zatrudnia artykuł
Pokaż artykuł
Światowy gigant automotive najpierw zwalniał w Polsce, a teraz zatrudnia
Dobre wieści z branży automotive w Polsce. Dotyczą województwa świętokrzyskiego i liczących ok 44 tysiące mieszkańców Starachowic. Największy pracodawca w tym mieście i okolicy, fabryka autobusów niemieckiego, globalnego koncernu MAN, będzie zatrudniać nowych pracowników.
Velvet CARE zainwestuje 363,5 mln złotych w rozbudowę i automatyzację fabryki w Kluczach k. Olkuszaartykuł
Pokaż artykuł
Velvet CARE zainwestuje 363,5 mln złotych w rozbudowę i automatyzację fabryki w Kluczach k. Olkusza
Velvet CARE, lider w Polsce oraz regionie Europy Środkowej w branży celulozowych produktów higienicznych, o obrotach szacowanych w roku 2023 na 1,5 mld zł, informuje o planowanej znaczącej rozbudowie i dalszej automatyzacji zakładu papierniczego w Kluczach k. Olkusza (powiat olkuski), w województwie małopolskim. Do końca marca 2026 roku moce wytwórcze fabryki wzrosną o ponad 30 proc., czyli o 60 tys. ton rocznie do poziomu 210 tys. ton, a powierzchnia budynków zwiększy się do poziomu około 115 tys. mkw. Wartość inwestycji to 363,5 mln zł.
[Wojnowo] Oczyszczalnia ściekówinwestycja
Pokaż inwestycję
[Wojnowo] Oczyszczalnia ścieków
Kolejna polska firma inwestuje w Sosnowcuartykuł
Pokaż artykuł
Kolejna polska firma inwestuje w Sosnowcu
Kolejna polska firma zdecydowała się na realizację swojej inwestycji w województwie śląskim, w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. Firma WIMAR Spółka Cywilna odebrała w piątek 13 września od Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (KSSE), decyzję o wsparciu dla swojej nowej inwestycji w Sosnowcu.
Małopolska w czołówce. Inwestycyjne podsumowanie pierwszego półroczaartykuł
Pokaż artykuł
Małopolska w czołówce. Inwestycyjne podsumowanie pierwszego półrocza
Po pierwszym półroczu 2024 roku Krakowski Park Technologiczny utrzymuje się w czołówce spółek strefowych zarządzających Polską Strefą Inwestycji. Pierwsze miejsce pod względem nakładów inwestycyjnych, drugie pod względem liczby miejsc pracy i trzecie w liczbie wydanych decyzji. To doskonały wynik Małopolski i małopolskich przedsiębiorców.
[Dolny Śląsk] Powstanie 1000 nowych miejsc pracy w Trzebnicy dzięki inwestycji Perfandartykuł
Pokaż artykuł
[Dolny Śląsk] Powstanie 1000 nowych miejsc pracy w Trzebnicy dzięki inwestycji Perfand
Perfand to pierwsza firma, która zdecydowała się ulokować swoja fabrykę na terenie Gminnej Strefy Ak...
REKLAMA